Z Ajurwedy czyli indyjskiej medycyna niekonwencjonalnej wywodzą się wszystkie składniki zawarte w suplemencie o nazwie liv 52 himalaya. Są to tabletki, które wspomagają pracę wątroby i detoksykację organizmu. Należy je stosować dwa razy dziennie po jednej. Większe dawki mogą być przyczyną działań niepożądanych.

Składniki liv 52

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego. Należą do nich psianka czarna, cykoria podróżnik, kapar ciernisty, migdałecznik ajruna, krwawnik pospolity, tamaryszek francuski, Cofee Senna oraz Ferric Oxide. Ten ostatni składnik to połączenia tlenku żelaza ze skoncentrowanym wyciągiem ziołowym.

Ten skład warunkuje optymalne działanie suplementu, który jest zalecany jako leczenie wspomagające wszelkie niedomagania wątroby.

Wskazania do stosowania liv 52 himalaya

Preparat jest wskazany dla osób, które są w trakcie lub po kuracji sterydowej. Z tego względu zaleca się go sportowcom, którzy stosują sterydy anaboliczne.

Ponadto preparat nadaje się do stosowania przez osoby nadużywające alkohol i mające styczność z substancjami toksycznymi.

Liv 52 stosuje się pomocniczo przy marskości wątroby, a także w rekonwalescencji stanów zapalnych wątroby i w przywracaniu prawidłowych czynności trawiennych.

Liv 52 himalaya do zapoznania się na Swiatsupli.pl