Baseny ogrodowe z roku na roku cieszą się coraz większym powodzeniem, ze względu na wygodne rozkładanie, możliwość schowania go w każdej chwili i przystępną cenę. Mają małą wagę, są wygodne w użytkowaniu, a oprócz tego są powszechnie dostępne. Basen rozporowy jest świetną opcją dla całej rodziny. 

Charakterystyka

Basen rozporowy, jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje siłę rozporową. Woda napierając na ściany wykonane z PVC, usztywnia konstrukcję. Oprócz tego niektóre modele są wyposażone w pompowany kołnierz, który pozwala osiągać duże rozmiary i dostosować wysokość progu, do nalanej wody. Spełnia on także funkcje oparcia, dzięki któremu basen jest jeszcze wygodniejszy. Część zawiera system filtrujący, co pomaga w utrzymaniu czystości, tym samym odciążając nas z dodatkowego zajęcia. 

Basen rozporowy do ogrodu

W sklepach są dostępne różnego rodzaju modele basenów rozporowych, dzięki czemu z łatwością każdy znajdzie idealny do swojego ogrodu. Planując kupno warto rozpatrzeć opcję wieloosobową, w której zmieści się cała rodzina. Takie baseny cieszą się dużym powodzeniem, ze względu na trwały materiał, z którego są produkowane, ponieważ to od niego zależy ile basen nam posłuży. 

Są one wykonywane z solidnego rodzaju PVC, który jest mocny, ale przyjemny w dotyku. Oczywiście należy chować go na zimę, ponieważ przymrozków nie przetrwałby żaden model. Basen rozporowy do ogrodu z oferty: https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-rozporowe-okragle-INTEX-c278 jest dobrym pomysłem, z tego względu że nie wymaga od nas wysiłku podczas rozkładania, można go spakować do minimalnych rozmiarów i co najważniejsze sprawia ogromną radość.