Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/src/Modules/Licenser.php) is not within the allowed path(s): (/home/smash/domains/hotsuits.pl:/tmp:/var/tmp:/home/smash/.tmp:/home/smash/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/smash/domains/hotsuits.pl/public_html/wp-content/themes/hestia/vendor/codeinwp/themeisle-sdk/load.php on line 27
Czym charakteryzują się Dynastar narty? – HotSuit – rozgrzani sportem

Dynastar narty zdobywają w Polsce coraz większą popularność, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Francuska firma oferuje wysokiej jakości narty dla profesjonalistów i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi.

Solidne narty dla wymagających

Po oryginalne narty marki Dynastar sięgają najwięksi narciarze zawodowi na świecie, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości wykonania. Firma może pochwalić się szeroką i różnorodną ofertą nart dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Do wyboru są także narty dla dzieci, które dopiero uczą się jazdy na śniegu. Narty Dynastar mogą pochwalić się także oryginalnym designem, który dla wielu osób odgrywa bardzo ważną rolę.

Zaawansowane technologie

Olbrzymia popularność nart Dynastar wynika z zastosowanych innowacyjnych technologii. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim rewelacyjna technologia Full Sidewall, a dokładniej mówiąc w pełni utwardzone ścianki boczne, które znajdują się na całej długości krawędzi. Pionowe ścianki bardzo często wzmocnione są włóknem szklanym, dzięki czemu narty mogą pochwalić się niespotykaną żywotnością. W dużej mierze to właśnie konstrukcja typowo sidewall’a zapewnia precyzję skrętów i manewrowania nawet przy bardzo dużych prędkościach. Na szczególną uwagę zasługuje także profil Full Camber, który wykorzystywany jest przede wszystkim w modelach sportowych. Specjalny profil na całej długości nart jest największą gwarancją idealnego trzymania się nart. Jest to najlepszy wybór dla osób, które jeżdżą na bardzo oblodzonym stoku i liczą na porządne odbicie.