Oryginalne narty Elan zdobywają coraz większą popularność, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Niniejszy artykuł to idealny wybór dla osób, które chcą dowiedzieć się, czym wyróżniają się narty marki Elan na tle konkurencyjnych producentów.

Czym charakteryzują się narty marki Elan?

Nowoczesne narty Elan oparte są na zaawansowanej technologii, dzięki czemu zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim technologia El Base. W dużej mierze to właśnie dzięki gęstej strukturze molekularnej w połączeniu z rewelacyjnym grafitem, można liczyć na twardy i szybki ślizg. Narty z tą niesamowitą technologią wykorzystywane są przez zawodowych narciarzy na całym świecie. Firma Elan może pochwalić się także technologią Express, dzięki której można z kolei liczyć na skuteczne kierowane energii narciarza bezpośrednio na krawędzie nart. Dzięki doskonałemu tłumieniu wibracji znacząco poprawia się komfort jazdy.

Rewelacyjny system wiązań

Narty Elan cenione są także ze względu na zintegrowany system wiązań Fusion, który wbudowany jest w narty. Nowoczesna technologia Fusion zapewnia harmonijne skręty i wyśmienite trzymanie krawędzi praktycznie na całej długości nart. Jest to dobry wybór dla osób, które w pierwszej kolejności cenią sobie precyzyjne wchodzenie w skręty i maksymalną kontrolę nad nartami. Głównym zadaniem technologii Fusion jest przekazanie energii narciarza bezpośrednie tam, gdzie w danym momencie jest najbardziej potrzebna. Dla zawodowców najlepszym wyborem są narty z technologią Fusion Pro.