Bang Energy Drink to orzeźwiający, gotowy do spożycia napój energetyczny, który zawiera dawkę kofeiny. Dzięki jej zawartości dostarcza energii i niweluje uczucie zmęczenia. Sprawdza się jako dodatkowy zastrzyk energii w ciągu dnia, jak i przed treningiem lub wspomagająco przed wysiłkiem psychicznym. Oprócz zawartości kofeiny cechuje się obecnością aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), a także witamin z grupy B. Dostępny jest w kilku wariantach smakowych, ale nie zawiera w ogóle cukru.

Jak działa Bang Energy Drink?

Napój energetyczny Bang Energy Drink to produkt zawierający 160 mg kofeiny w 500 ml. Dzięki temu zapewnia szybki i skuteczny zastrzyk energii. Jest to produkt idealny dla osób na diecie odchudzającej, ponieważ nie zawiera cukru. W składzie ma natomiast BCAA, które są źródłem energii, a jednocześnie pomagają w utrzymaniu masy mięśniowej i bardziej efektywnej regeneracji. Produkt dostarcza również witamin B3, B6 i B12, które wspólnie powodują ograniczenie uczucia zmęczenia i znużenia.  Nie zawiera cukru, ale cechuje się wyjątkowym smakiem. Można go wykorzystać jako zastrzyk energii przed treningiem, innego rodzaju aktywnością fizyczną, jak i umysłową. Poprawia nie tylko wydolność organizmu, ale również działanie niektórych funkcji poznawczych, w tym koncentrację czy refleks. Niewskazane jest jednak nadmierne spożywanie produktu ze względu na wysoką zawartość pobudzającej kofeiny. Produkt dostępny jest w kilku wersjach smakowych w sklepie internetowym ŚwiatSupli, dzięki czemu każdy może wybrać dokładnie taki produkt, jaki najbardziej lubi.

bang energy drink

Dlaczego warto wybrać napój energetyczny Bang Energy Drink?

Napój Bang Energy Drink to napój o pojemności 500 ml, który dostarcza energii i niweluje uczucie zmęczenia czy znużenia. Dostępny jest w praktycznej puszcze- łatwej do otwarcia. W jednym opakowaniu znajduje się 160 mg kofeiny. Produkt nie zawiera cukru, przez co jest niskokaloryczny. W jego składzie znajdują się natomiast BCAA i ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy z grupy B. Zapewnia przyjemny, orzeźwiający smak.