Wiosna zbliża się bardzo dużymi krokami. Niejedna osoba z tego powoduje zastanawia się obecnie nad zakupem roweru, aby gdy tylko temperatura podniesie się do zadowalających wartości, wyruszyć na miasto na przejażdżkę lub tez aby zamienić samochód na ten w pełni darmowy w użytkowaniu sprzęt. Niestety zaraz po udaniu się do sklepu rowerowego zapał nieco opada, a dzieje się to za sprawą cen sprzedawanych tam rowerów.

Dlaczego rowery bywają tak drogie?

Zarówno małe sklepiki rowerowe, jak również duże markety sportowe, stale podnoszą ceny, aby móc opłacić wynajem dużym sklepów i zarobić na swoje utrzymanie. Przekłada się to na bardzo wysokie ceny rowerów, które niejednokrotnie są zbyt wygórowane dla rowerowego amatora. Jest jednak na to sposób. Można znaleźć miejsce, gdzie rowery są dobre i przede wszystkim tanie.

Kto sprzedaje tanie rowery?

Tanich rowerów najlepiej jest szukać nie w sklepach lub marketach, a w internecie, np. www.zico-bike.pl/rowery. Nie chodzi jednak o modele używane, których pełno jest na różnego rodzaju portalach ogłoszeniowych, ale o w pełni nowe i nie używane rowery.

Takie modele dostępne są w sklepach internetowych, które obniżyć cenę mogą za sprawą nieposiadania dużego fizycznego sklepu, mniejszej ilości pracowników, a także braku konieczności opłacania związanych z tym należności.

Jakościowo sprzedawane tam modele niczym się nie różnią od tych ze sklepów stacjonarnych, często wręcz są to dokładnie te same modele.

Kategorie: Rowery