Jabłczan kreatyny to specjalny suplement diety, który jest połączeniem zwykłej kreatyny i kwasu jabłkowego. Jeżeli chodzi o proporcje to wynosi ona 1 do 3. W dzisiejszych czasach suplement ten bardzo często występuje pod takimi nazwami jak np.: TCM, tri-creatine malate albo di-creatine malate.

Jakie efekty można uzyskać dzięki suplementacji?

Jabłczan kreatyny stosowany jest przede wszystkim po to, aby przyśpieszyć wzrost mięśni i wspomóc ich regenerację. Wiele osób pomimo tego, że trzymają dietę i bardzo ciężko ćwiczą w żaden sposób nie mogą zyskać idealnej sylwetki. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi właśnie kreatyna, która przynosi naprawdę satysfakcjonujące wyniki nie tylko w krótkim, ale również i długim terminie.

O czym należy pamiętać?

Kreatyna wykazuje bardzo korzystne działania nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet. Dzięki temu magicznemu preparatowi można zwiększyć mięśniową zawartość fosfokreatyny i przyśpieszyć jej resyntezę. Dostępny w ŚwiatSupli jabłczan kreatyny jest idealnym wyborem dla tych osób, które chcą w bezpieczny sposób zwiększyć wydajność metaboliczną swojego organizmu. Suplement ten wpływa również stymulująco na zwiększenie beztłuszczowej masy ciała. Aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki pamiętać należy o odpowiednim dawkowaniu. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego dietetyka lub trenera personalnego. Przed skorzystaniem z suplementacji należy oczywiście zapoznać się z instrukcją podaną przez producenta, gdzie dokładnie opisane jest nie tylko prawidłowe dawkowanie, ale również wszelkie przeciwwskazania.