Panie, które jeszcze nie wiedzą, jaką torebkę powinny kupić na nadchodzący sezon wiosenno – letni, obowiązkowo powinny zapoznać się z poniższym artykułem. Można w nim znaleźć opis niezwykle modnej, nowoczesnej torebki, która z pewnością doskonale sprawdzi się u każdej kobiety. Bez względu na to, czy wybierze się model z popularnej sieciówki, czy też od drogiego projektanta, będzie on pasował do wielu stylizacji.

Nerki sportowe

W każdej kobiecej szafie bezapelacyjnie powinny pojawić się nerki sportowe. Niezwykle wygodne saszetki, które można nosić w pasie, w biodrach oraz w ręku świetnie sprawdzają się podczas jazdy na rowerze, joggingu, na spacerze, na wieczornych imprezach ze znajomymi w mieście, jak i na wakacjach. Panie często obawiają się, iż w takiej nerce niewiele zmieszczą. Jest to mylne przekonanie, gdyż ten model torebki jest całkiem pojemny. Spokojnie wejdzie do niego portfel, telefon komórkowy, szminka, klucze, a nawet niewielka przekąska.

Jakie nerki sportowe są obecnie na topie?

Nerki sportowe modne są od dawna. W tym sezonie w sklepach będzie można znaleźć mnóstwo wyjątkowych, oryginalnych modeli, które nie tylko doskonale sprawdzą się podczas uprawiania różnych sportów, ale również na co dzień (do pracy, na spotkaniach ze znajomymi, na zakupach), jak i na wieczornych randkach. Bardzo często klientki decydują się na markowe saszetki od znanych projektantów. W ich kolekcjach bowiem znaleźć można naprawdę porządne, solidnie wykonane modele, które są ponadczasowe i uniwersalne. Niestety ich cena często przeraża klientki, dlatego panie szukają tańszej alternatywy. Można więc wybrać nerkę z popularnej sieciówki, gdyż tak wybór tego typu torebek jest również duży. Ilość kolorów, wzorów i rozmiarów jest na tyle duża, że każda z pań bez problemu znajdzie dla siebie odpowiedni model.