Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/src/Modules/Licenser.php) is not within the allowed path(s): (/home/smash/domains/hotsuits.pl:/tmp:/var/tmp:/home/smash/.tmp:/home/smash/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/smash/domains/hotsuits.pl/public_html/wp-content/themes/hestia/vendor/codeinwp/themeisle-sdk/load.php on line 27
Nauka jazdy na nartach od najmłodszych lat – HotSuit – rozgrzani sportem

Coraz więcej rodziców zabiera swoje dzieci w ferie zimowe na narty, by te miały szansę nauczyć się szusowania na prawdziwych stokach narciarskich. Dla wielu dzieci jest to jeden z fajniejszych sportów zimowych, który sprawia im zazwyczaj wiele frajdy.

Ponadto, można go uprawiać na świeżym powietrzu z rodzicami, z rodzeństwem i bliskimi przyjaciółmi co jeszcze bardziej potęguje miłe doznania. O czym jednak należy pamiętać wybierając się na swój pierwszy wyjazd na narty? Co powinno znaleźć się w walizce takiego malucha? Odpowiedź poniżej.

Buty narciarskie dziecięce


Buty narciarskie dziecięce to podstawa. Najlepiej jest kupić własne buty, by jak najlepiej je dopasować do stopy dziecka, dzięki czemu młodej osobie będzie przyjemnie i komfortowo. Ponadto takie buty od sprawdzonych producentów są solidnie wykonane, bezpieczne i idealnie trzymają się stopy jak i samych nart. Dzieci bardzo często czują się w nich tak dobrze, że zapominają, iż mają na nogach jakiekolwiek buty. Ponadto, producenci takiego sprzętu starają się obecnie tworzyć buty narciarskie w taki sposób, by rosły wraz z dzieckiem. Rodzicie nie muszą się więc obawiać sporych wydatków na nie każdego sezonu.

Narty


Czy opłaca się kupować nowe narty, gdy dziecko dopiero co rozpoczyna swoją przygodę z tym sportem? Opinii na ten temat jest wiele. Niektórzy instruktorzy sądzą, iż na pierwszy raz warto kupić trochę tańszy model lub z drugiej ręki, tak by zobaczyć, czy dziecko w ogóle pokocha ten sport i czy zechce kontynuować podczas kolejnych ferii naukę nowych umiejętności z nim związanych. Dobrze więc kupić na początek narty z drugiej ręki lub po prostu wypożyczyć je w profesjonalnej wypożyczalni narciarskiej. Takich miejsc kompletnie nie brakuje przy stokach narciarskich, a także są one otwarte przez cały rok w każdym większym mieście w Polsce.

Buty narciarskie dziecięce dostępne tutaj.