Miłośnicy sportów rowerowych z pewnością znają markę Haibike, jedną z części niemieckiej grupy Winora. Rowery proponowane przez Haibike cechują się dużą wytrzymałością, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz nierówności terenu, a także nowoczesnym designem. Na szczególną uwagę zasługuje model haibike freed 7.40.

Rower haibike freed 7.40 – cechy szczególne

haibike freed 7.10Model haibike freed 7.40 jest rowerem górskim o charakterystycznym, sportowym wyglądzie. Rury jego ramy zostały wyoblone w sposób, który gwarantuje odpowiednią sztywność, a przy tym rower jest bardzo lekki. Rama haibike freed 7.40 waży jedynie 1100 gram. Jednoślad od Haibike został wyposażony w napęd Shimano oraz hydrauliczne hamulce tarczowe – przedni i tylny, Tektro Auriga. Ponadto posiada wymienną, karbonową osłonę ramy. Carbon Protection Shield chroni dolną część ramy oraz przewody i hydraulikę przed uszkodzeniami powodowanymi przez gałęzie, kamienie lub inne elementy podłoża, mogące stanowić zagrożenie podczas szybkiej jazdy.

Gdzie można kupić rowery Haibike?

Wysoka jakość wykonania rowerów haibike freed 7.40 sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród osób, które pasjonują się szybką jazdą na rowerze w trudnych warunkach. Ten model jednośladów jest dostępny w dobrych sklepach rowerowych, a także na internetowych platformach sprzedażowych. Cena rowerów haibike freed 7.40 oscyluje w granicach 6 – 7 tysięcy PLN. Ciekawą alternatywą jest również rower Haibike freed 7.10.

Kategorie: Rowery