Firma Nike jest ogólnoświatowym koncernem, który produkuje odzież i obuwie sportowe, a także wiele więcej. Przychylność klientów zyskali swoimi oryginalnymi, a jednocześnie minimalistycznymi wzorami, a także szeroką paletą barw ubrań. Dzisiaj, każdy zna popularną „łyżwę”, która jest logiem markie. Jakie produkty Nike możemy polecić?

W komplecie i osobno – dresy Nike damskie

Na oficjalnym sklepie internetowym marki Nike, znajdziemy wiele kompletów dresowych. Oczywiście można osobno kupować też górę i dół od dresów. Komplety dresów wyglądają niezwykle modnie i świetnie wpasowują się w causualowy, streetwearowy styl wielkomiejskiego miasta. Możemy do nich założyć zarówno sportowe dodatki jak snickersy, czapki czy plecak.

Można je też wystylizować na elegancko. Pod szarą bluzę wystarczy założyć białą koszulę, tak aby wystawał kołnierzyk. Do dresów wybrać średniowysokie szpilki lub mokasyny, elegancką torebkę i okulary przeciwsłoneczne – look prosto z wybiegu!

W domu i na treningu – wielofunkcyjność dresów damskich Nike

Na dresy Nike damskie stawiamy wtedy, kiedy chcemy czuć się wygodnie i komfortowo. Nic więc dziwnego, że większość z nas spędza w nich czas w domu. Są z przyjemnego materiału, nie gryzą i nie podrażniają skóry. Mamy w nich pełen komfort i zakres ruchów – bez problemu wyjdziemy w nich na dłuższy spacer z psem. Wiele osób decyduje się na dresy także na siłownie i różnego rodzaju treningi, szczególnie zimą. Są ciepłe, wygodne i nie uciskają nas ani w okolicach brzucha, pośladków ani w kostkach.